Novinky

Ashley Benson: Sean vs Lucas

22. července 2011 v 0:03 | Olive.°

Přeneseme se nyní do dob, kdy startovala první série seriálu Pretty Little Liars. Alison byla naživu a děvčata měla klid.. dokud Ali nezmizela. Za rok se všechno od základu změnilo a mimo jiné začala Hanna chodit se Seanem. Ale do cesty se jí připletl také Lucas. Co si těchto dvou myslí představitelka Hanny, Ashley Benson?


"Myslím, že Sean je skvělý, ale, nevím, pro Hannu je netypické, aby se jí líbil Lucas," řekla Ashley pro Just Jured Jr. "Ráda bych viděla, kam by se to ubíralo. Nevím, co s tím budou [scénáristé] dělat. Je ale opravdu skvělé pro někoho jako je Hanna chovat city k někomu, kdo není ani trochu jako ona."


Kdo ví, jak by se Ash vyjádřila k tomuto tématu dnes, když se série posunula tolik dopředu, a hlavně - když se v její životě objevil Caleb.


zdroj: www.wetpaint.com
překlad: ashleybenzo.blog.cz

Ashley je ostříhaná!

16. července 2011 v 22:52 | Olive.°
Ashley se rozhodla shodit svou krásnou blonďatou hřívu a pořídit si odlehčený letní sestřih. Není to sice žhavá novinka, Ash je ostříhaná již od tohoto úterý. Jedinou fotografii, kterou zatím máme je z jejího Twitteru s Shay Mitchell, paparazzi ji od té doby nikde venku nenačapali. Bude to docela nezvyk, ale musím říci, že jí to moc sluší. Jsem zvědavá, kdy ji tak uvidíme v Pretty Little Liars.

Úvodní píseň pro PLL vybrala Ashley Benson!

15. července 2011 v 13:01 | Olive.°

Ashley Benson (Hanna Marin) je víc než jen krásná tvářička. Je také zdrojem užitečných informací. Znáte píseň "Secret" od The Pierces, která každý týden začíná show? Byl to její nápad.

"Byla jsem ta, která vzala tu píseň, odnesla ji producentům a řekla jim 'Tohle musíte mít jako úvodní znělku,'" řekla Ashley pro TV Squad. "Jsem velkou fanynkou The Pierces - to je ta skupina, která zpívá 'Secret'. Poslouchala jsem tu píseň při natáčení ve Vancouveru a bylo to jako 'OMG, to je ta nejlepší píseň pro seriál!' Předhodila jsem ji producentům a tvůrcům a oni řekli 'Možná,' a ukázalo se, že je to ta pravá píseň. Je tak strašidelná a tajuplná, prostě naprosto ideální pro show.

Ashley také říká, že má s Hannou plno věcí společných. I ona zažila bouřlivou cestu nahoru a dolů po společenském žebříčku.

"Mohu se s ní ztotožnit, když byla outsider a nepopulární, všem jenom pro smích, protože přesně taková jsem byla na základní škole. Nejdříve jsem byla populární, ale postupně jsem se propadla až na pozici outsidera. Takže jsem určitě byla všem pro smích, nechtěla jsem chodit do školy."

Naštěstí v obsazení PLL nejsou žádné zlé dívky - Hanna říká, že jsou všichni 'hustý jako zloději'. "Děláme spoustu věcí dohromady. Jsme si hodně blízké - jsou jako má druhá rodina. "
zdroj: www.wetpaint.com
překlad: ashleybenzo.blog.cz
 
 

Reklama