Životopis

20. března 2011 v 0:35 | Kailey^ |  Ashley
Ashley Victoria Benson je talentovaná americká herečka a modelka. Nejvíce se proslavila díky roli Hanny Marin v seriálu Pretty Little Liars, již před PLL se objevila v několika seriálech (např. Supernatural, The O.C., CSI: Miami,..) v jedno-episodových rolích i v několika filmech.

Ashley se narodila 18.prosince 1989 v Long Beach v Kalifornii, kde i vyrostla. Ve třech letech začala závodně tančit - balet, hip-hop a jazz. Umí také dobře zpívat, působila již v řadě muzikálových souborů. Ovšem její herecká kariéra odstartovala v roce 1999. Nejprve se objevovala v pouze řadách reklamních spotů, ale odtud byl již jen kratičký krůček k natáčení filmů a vystupování v televizi. V roce 2004 podepsala tříletý kontrakt se seriálem Day of our Lives, kde vdechla život postavě Abigail "Abby" Deveraux. Natáčení tohoto seriálu bylo velmi náročné, Ashley uvádí, že bylo natočeno i několik epizod denně, a tak po uplynutí lhůty seriál opustila.

Od té doby se objevila v množství filmů a seriálů (například The O.C, Supernatural, CSI: Miami, Christmas Cupid, atd.), ale zlomový bod přišel pro Ashley v prosinci 2009, kdy byla obsazena do jedné z hlavních rolí v seriálu Pretty Little Liars - do role Hanny Marin, která ji zatím proslavila nejvíce a nadále jí úspěšně přináší slávu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.